![image 600x600](https://tapaidiatisanoixis.gr/wp-content/uploads/2020/07/image-600x600-1.png)
Ανακοίνωση διακοπής λειτουργίας
Tο ΚΔΗΦ ΑμεΑ “Τα Παιδιά της Άνοιξης” θα παραμείνει κλειστό από 26/3/2020 μέχρι νεοτέρας, πλην της διοικητικής του υπηρεσίας, η οποία θα βρίσκεται στη διάθεσή σας από τις 9:00-12:00. Η επικοινωνία με το Κέντρο θα είναι είτε τηλεφωνική είτε ηλεκτρονική
(Τηλ:23330-27212, e-mail:info@tapaidiatisanoixis.gr, spring.children@yahoo.gr)
Μένουμε σπίτι, ασφαλείς και υγιείς. Ευχόμαστε να είστε καλά και να βρίσκεται τρόπους να περνάτε όμορφα και δημιουργικά τον χρόνο σας!